Стоун терапія в Білій Церкві

Стоун-терапія – це особливий вид масажу, унікальна оздоровча процедура, яка у всьому світі практично не має аналогів. Сьогодні цей метод релаксації і оздоровлення організму є вельми популярним серед жителів великих міст і мегаполісів, його ефективність визнана більшістю фахівців і тих простих людей, які вже випробували його вплив на собі особисто.

Результат процедури – це прекрасний настрій, відмінний стан духу і миттєве підвищення рівня життєвого тонусу, а також загальна фізична гармонія і позбавлення від багатьох неприємних відчуттів всередині організму, які могли мучити вас протягом багатьох років.

Для запису на сеанс телефонуйте (067) 90-42-700.

Також можемо допомогти у виборі массажу!

SPA – СТОУН ТЕРАПІЯ Тривалість Ціна
1 сеанс 60хв 450 грн
1 сеанс 90 хв. 550 грн

Стоун-терапія – це особлива технологія масажу, в якій використовуються природні камені.

Весь процес заснований на реальному впливі контрастних температур на організм людини, масаж з постійною зміною гарячих й холодних каменів вводить людину в особливий стан гармонії і релаксації, відганяючи всі неприємні відчуття і тяжкості, стимулюючи енергетичні центри організму.

Якщо говорити в двох словах, то це масаж, який здійснюється гарячими і холодними каменями з використанням точкового масажу. На думку фахівців, така терапія здатна позбавити від багатьох недуг, поправити стан імунної та ендокринної системи, посприяти нормалізації артеріального тиску, а також благотворно впливати на серце і судини.

Приємні погладжуючі рухи ковзаючих каменів здатні позбавити від важких головних болів, сильних м’язових болів (наприклад, після важких фізичних навантажень), а також поліпшити процеси травлення і навіть позбавити від безсоння!

Стоун-терапія здатна надавати сприятливий вплив і на нервову систему, вона є ефективним засобом для лікування депресій, неврозів, перевтомлень і стресів, які вже, останнім часом, стали вічними супутниками сучасної  активної людини.

Якщо ніяких подібних проблем немає, то масаж з використанням стоун-терапії є прекрасним засобом для загального розслаблення і підняття настрою, адже повільне просування  і чергування гарячих й холодних каменів по всьому тілу, здатне залишити справжнє відчуття «польоту».

Виявляється, історія появи такої дивовижної терапії почалася задовго до того, як сформувалося сучасне суспільство, адже ще в Месопотамії використовували великі гарячі камені для лікування багатьох недуг.

Про корисні властивості самих звичайних каменів знали ще древні індіанці і римляни, лікувальні властивості яких високо цінувалися і використовували в ті часи. Американські корінні жителі були переконані в тому, що камені – це не просто природні породи, це справжні вартові світу, які пам’ятають все, що відбувалося в ньому ще до появи людства на Землі.

Якщо вірити індіанському досвіду, то каміння – це справжнє енергетичне поле, результат взаємодії всіх чотирьох стихій – вони були народжені землею, а за довгі століття існування  увібрали в себе колосальну кількість енергії сонця, вітру та води.

Тільки вдумайтеся: більшість людей досі сприймають камінь, як особливий оберіг, набуваючи собі камінці-амулети на щастя або на удачу, від пристріту або для виконання бажань.

Багато шаманів і врачевателів використовують у своїх обрядах спеціальні кристали і каміння певних порід. Методика використання гарячих каменів для розслаблення перенапружених м’язів і в інших лікарських цілях активно практикувалася ще в Стародавньому Китаї, за часів правління династії Чанг.

Китайці вірили, що особлива енергія заряджених каменів здатна нейтралізувати негативну енергетику людини, накопичену за довгий час, а також усувати стреси і напруження.

Під дією гарячих каменів видаляється зайва рідина з організму, здійснюється локальне розширення судин, що сприяє виведенню шлаків і токсинів з організму.

Як би це дивно не звучало, але люди, що жили багато тисяч років тому, не помилялися, такі процедури дійсно є дуже корисними та ефективними і, як раз-таки, вся справа в температурному впливі каменів, який поєднується з елементами рефлексотерапії.

Вірити чи ні в енергетичну силу каменів – справа, як мовиться, приватна, але, напевно, щоб зробити якісь певні висновки, необхідно випробувати дану терапію безпосередньо на собі.

Під час сеансу такого масажу використовують певну кількість каменів. Професійні масажисти зазвичай використовують 54 гарячих каменів з чорних порід (зазвичай вулканічного походження), які дуже довго зберігають тепло. Для холодної терапії використовують білі камені, зазвичай це прохолодні шматки білого мармуру, гладкі і тесані рівно настільки, щоб вони не зсковзували зі спини і інших частин тіла під час процедури.

Деякі майстри під час процедури навіть використовують напівкоштовні мінерали, що сприяють вивільненню енергії і є потужними ліками проти багатьох недуг.

Стоун-терапія починається з масування гарячими каменями стоп, потім руху плавно переходять на гомілки, стегна і руки, все відбувається повільно і плавно, добре прогріваючи розслаблені м’язи.

Після майстер починає використовувати холодні камені, викликаючи контрастні відчуття на різних ділянках тіла, все повторюється і постійно чергується, що в якийсь момент вже неможливо збагнути, яким же камінням майстер працює в даний момент.

Основною перевагою такої терапії в порівнянні із звичайним масажем, є наявність контрастного температурного впливу, що протікає на глибинних рівнях людського організму.

Принадність такої процедури ще й у тому, що вона обов’язково проводиться у правильній обстановці: приглушене світло, розслаблююча музика, а також супровідна ароматерапія. Тривалість сеансу від 45 хвилин до 1.5 годин, по закінченню часу настає душевна рівновага, людина збагачується зарядом бадьорості та енергієюї на тиждень вперед.

Кому терапія камінням протипоказана?

Виявляється, у настільки прекрасного і потужного знаряддя боротьби з багатьма недугами, все-таки існує свій список протипоказань. У нього входять:

  • Вагітні жінки;
  • Люди, які мають шкірні захворювання. Пов’язаний цей пункт зі специфікою процедури: постійні температурні зміни ведуть до змін вологості шкіри, що може викликати побічні ефекти, особливо у людей, які страждають на псоріаз, екзему та ін.;
  • Масаж протипоказаний при наявності переломів, забитих місць, пошкодженнях внутрішніх органів.
Rate article
SPA ЯРМОЛА