Розслабляючий (в 4 руки) масаж в Білій Церкві

Красива техніка масажу тіла в чотири руки прийшла до нас з давнини. Масаж тіла в 4 руки є одним з видів масажу, який виконують два масажиста працюючи одночасно, створюючи хореографію масажу. Масаж в чотири руки – це подвійна стимуляція – подвійне фізичне і психологічне розслаблення. Для когось це ідеальний засіб у боротьбі зі стресом, а для когось – неземне задоволення та блаженство.

Масаж в 4 руки Тривалість Ціна
Все тіло до 60 хв. 500 грн

Ті, хто хоча б раз спробував масаж в чотири руки, неодмінно захочуть його повторити. Це щось прекрасне й неймовірне. Майстри масажу чудово вивчили всі секрети людського тіла й буквально точковим дотиком здатні надати Вам сил. Після чого Ви отримаєте неповторну гаму відчуттів, які захоплять Вас цілком та повністю. А після закінчення сеансу масажу Ви будете відчувати себе наповненими енергією та бадьорим.

Чому власне масаж в чотири руки вважається найбільш дієвим?

Справа в тому,  що, впливаючи на парні енергетичні точки, досягається так званий “подвійний ефект”, настає повна гармонія в розподілі потоків енергії по тілу. Масаж в 4 руки носить набагато більш всеосяжний характер, ніж інші види масажу. При правильному виконанні масаж в 4 руки дає максимальний ефект.

Це – неперевершений спосіб відпочити і зняти напругу.

Rate article
SPA ЯРМОЛА