Баночний масаж в Білій Церкві

Існує безліч технік та видів масажу в даний час. Один з найзагадковіших і найбільш корисних – баночний масаж. У цій статті ви дізнаєтеся про нього набагато більше, ніж знали раніше. Баночний або вакуумний масаж – це масаж, який виконується за допомогою спеціальних скляних, силіконових або пластмасових банок. У банках під час проведення цього масажу створюється вакуум, що сприяє постачанню тканин киснем, стимулює обмін речовин і покращує кровообіг.

Вартість 30хв – 200грн

Для запису на сеанс телефонуйте (067) 90-42-700.

Також можемо допомогти у виборі массажу!

Техніка виконання банкового масажу

Ділянка тіла, який передбачається масажувати, змащують маслом. Потім масажист створює в банку вакуум і швидко прикладає цю банку до тіла. Далі присмокталася банкою виконують різні рухи. Якщо все зроблено правильно, то шкіра повинна бути втягнута в банку приблизно на 1,5 см. Банку переміщують безперервно і дуже акуратно протягом всієї процедури. Масажист рухає банку в основному по ходу лімфо-і кровотоку: знизу вгору – на спині, від грудини до хребта, за годинниковою стрілкою – на животі. Банкового масажу супроводжують відчуття помірної болю і тепла. В області проведеної процедури шкіра може виглядати опухлою.

Користь від банкового масажу

Цей вид масажу надає посилене рефлекторний вплив на рецептори тканин і судин, що стимулює зміцнення імунітету. У зоні, де відбувається вакуумне вплив, утворюються біологічно активні речовини під назвою ензими. Вони провокують обмінні та відновлювальні процеси, що покращує стан тканин. Крім того, завдяки банкового масажу з організму виводяться токсини та інші шкідливі речовини, збільшується рухливість суглобів і хребта, знижується скутість м’язів спини і кінцівок, знімаються так звані м’язові зажими, поліпшується чутливість.

Вам необхідний баночний масаж, якщо ви страждаєте від:

  • захворювань периферичної нервової системи
  • больового і м’язово-тонічного синдрому
  • остеохондрозу
  • целюліту
  • трахеїту та бронхіту

Перед тим, як піти на процедуру банкового масажу, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем, тому що цей вид масажу корисний далеко не всім. Серед протипоказань до проведення банкового масажу можна відзначити: гострі запальні захворювання шкіри, хвороби крові, гіпертонію, туберкульоз, ревматизм у гострій формі, тромбоз судин та інші захворювання.

Rate article
SPA ЯРМОЛА