Нефритові яйця для жінок

Комплект із трьох камінців — 3450 гривень.

Велике Нефритове яйце — 1200 гривень.

НЕФРИТОВІ ЯЙЦЯ можна придбати за телефонами (098) 464-25-44, (0456) 34-23-80 або у нашому  салоні за адресою: м.Біла Церква,  м.Біла Церква, вул. 1-а Піщана, 178-а

 

Нефритові яйця – це тренажер вумбілдінг для інтимних м`язів жінки.

Нефритові яйця

Щоб отримувати оргазм в повному обсязі і доставляти своєму чоловікові невимовне задоволення – потрібно щоб м`язи піхви були добре розвинені. Тому їх можна тренувати самостійно і поза домашніх стінах, наприклад, на роботі, в кафе, на прогулянці або за кермом автомобіля. В цьому відмінно допоможуть нефритові яйця. Адже вони не тільки тренують м`язи піхви, але і мають лікувальний ефект від жіночих захворювань.

Через постійну роботи вагінальних м`язів, посилюється кровопостачання малого таза, тим самим йде застій в статевих органах. Це корисно особливо для тих жінок, які ведуть сидячий спосіб життя або недавно народжували.

Адже нефрит – це унікальний камінь, який надає згубну дію на хвороботворні бактерії, тим самим зменшують ризик виникнення жіночих захворювань.

Підготовка до тренувань

Перш ніж взяти яйце, потрібно його підготувати і очистити від чужої енергії. Для цього потрібно засипати яйце сіллю і залити водою на 24 години. Після цього потрібно прокип`ятити яйце в цьому сольовому розчині дві хвилини – і яйце готове для роботи.

Які яйця брати?

Нефритовые яйца

Тут все просто, в наборі нефритових яєць є три яйця різного розміру. Адже всі жінки різні і у них різний піхву. Наприклад, у жінок, які народили м`язи піхви розтягнуті і в`ялі, а у родили м`язи знаходяться в тонусі. Тому сама жінка повинна підібрати собі яйце, яке їй найбільше підходить, щоб вона змогла його носити.

Наприклад, велике яйце зручніше носити на самому початку тренування, тому що воно велике і м`язам легше його буде утримати, але воно і важче інших. А маленьке яйце навпаки, важить менше, але через розмір його буде важче обхопити нетренованими м`язами піхви.

Тренування вагінальних м`язів зберігає жіночу життєву енергію, омолоджує її і підвищує чуттєвість і сексуальність. А так само сприяє легким пологам, швидкому відновленню після пологів і зберігає цілісність родових шляхів.

Нефритові яйця допомагають жінкам, у яких:

  • Опущення матки
  • Кісти
  • Хворобливі місячні
  • Непрохідність труб
  • Відсутність оргазму
  • Хронічні запалення малого таза
  • Знижений лібідо
  • Загин матки
  • Безпліддя

Твоє здоров`я – у твоїх руках. І тільки від самої жінки залежить рівень її сексуальної енергії і жіночого щастя.

Білий нефрит.

Білий нефрит необхідний для гармонізація та пропрацювання верхніх центрів, це Аджна. Це шлях до усвідомлення себе та реалізації в духовній сфері. Відкрити шлях до себе, навчитися відчувати себе та власне тіло. Він допомагає обрати та стати на свій життєвий шлях. Швидко обробляти інформацію та приймати рішення. Це камінь мудрості та ясності голови.

Блакитний нефрит

Блакитний нефрит, це баланс Вішудхи. В кого блок, печіння, ком в горлі… недосказаність, застрявші обіди…. Прибере.
Він сприяє гармонізації сфери самопрояву, творчості, самореалізації, створення творчих планів, планування без відкладання на потім, підтримає ваші ораторські властивості та сміливості, вміння виражати свої думки та відчуття, забере страх бути не зрозумілою чи не почутою, підсилить вашу здатність надихати інших та “вести за собою”.
Блакитний нефрит – “перекладач власної свідомості”. Допомагає почути ВЛАСНІ думки. Розкриває вміння корректно відчувати що відбувається навкруги, розвиває чутливість.

Чорний нефрит

Чорний нефрит це сильний захист. Він протистоїть людям з чорною енергетикою та паразитичним енергооб’єктах, негативним намірам та думкам в вашу сторону…
Бо чорний нефрит це підключка Роду, активізація зв’язку з ним, коріння.
Це громоотвод, все в Землю…
Крім сильного захисту, це постійне заземлення. Це розкриття Муладхари та Свадхістани та утримання їх в балансі стосовно Осі Духа.
Коли у жінці багато янськоі енергії, це призводить до відростання “яєць”, вибачте, але ми так кажемо… Це звичка і потреба все тримати під контролем, активно, іноді не зовсім раціонально, діяти, суєтитись, роздражатися, звичка маніпулювати, щось вимагати, егоїзм, ревність, взяття не своєї відповідальності на себе, безсоння, втомлюваність, і взагалі важкий характер для свого чоловіка…. і на жаль цей надлишок Ян призводить до хвороб в нашому жіночому центрі, в матці, страждають яєчники, з’являються міоми, кісти… Ці хвороби – це наслідок дисбалансу в муладхарі та свадхістани.
Нефрит повертає гармонію, а це задоволеність власним життям, порядок і все по поличкам, в прямому і переносному змісті. Коли заняття танцями, спортом, СОБОЮ приносять задоволення і на це знаходиться час.
І це сексуальна задоволеність… Саме за це чорний нефрит ще називають ”
опалюючий, пристрасний”, він розкриває лібідо і сексуальність. Жінка з чорним нефритом це жінка “з Іскрою”, притягуюча, сексуальна, сильна і гармонійна одночасно.

Медовий нефрит

Медовий нефрит – крім заземлення та захисту – це Маніпура, розкриває жіночий потенціал, таку м’яку жіночу Силу, укріплює відносини та взаєморозуміння з чоловіком, притягує фінанси. Допомагає реалізуватися проекту, допомагає проявлятися твоїй волі. Це підтримка бізнесу.
Цей нефрит розкриває потенціал, який схований саме в Маніпурі…

Нефрит – це часточка серця Матері Землі,
У лоні моїм…
Невидимі корні я маю,
Землю свою підіймаю,
В неї проростаю,
Цілюсь та зцілюю….

Нефрит – це невидима Ось та опора моя,
На нього спираюсь,
Коли не тримаюсь.

Нефрит – це Стихія…
З нею зливаюсь,
Коли нефрит я тримаю…

Нефрит мені допомагає
На питання мої відповідає…

Нефрит мене захищає,
У Землю усе лихе відправляє…

Нефрит мене оздоровляє,
Лоно розквітає,
Силою наповнюється і загоюється…

Нефрит, як сила пізнання, бо гладкий і блищить. Він як справедливість, бо у нього гострі краї, але вони не ріжуть. Він як покірність, бо прагне вниз, до землі. Він як музика, бо видає чисті, ясні звуки. Він як правдивість, бо не приховує вад, які лише підсилюють його красу. Він як земля, а його стійкість народжена горами і водою. Конфуцій (551-479 до н.е.)

SPA ЯРМОЛА