Камені для SPA

Базальтові камені для SPA

Основною метою будь-якого масажу є розслаблення і відновлення тіла людини, але не завжди можливо добитися потрібного результату тільки шляхом фізичного впливу. На допомогу прийде ексклюзивний масаж, в якому використовуються камені. Поєднання терапії теплом і безпосередньо самого процесу масування – ось чого ви зможете досягти, використовуючи базальтові камені для масажу.

Самі камені розрізняються за формою, розміром, і, відповідно, по призначенню, адже вони повинні повторювати контури тієї ділянки тіла, що піддається масажу. Базальтові камені купити можна в вигляді спеціального набору, причому таких наборів вам буде потрібно кілька, адже не можна обмежуватися якимось одним видом масажу. Під час самої процедури камені попередньо розігрівають до 45 градусів, а іноді і до 55 – для зони стегон або сідниць, потім їх кладуть на певні ділянки тіла, після етапу прогрівання відбувається сам масаж.

Базальтові камені для масажу, купити які можливо і у нас в інтернет-магазині разом зі спеціальним нагрівачем для каменів, представлені в численних позиціях, починаючи від міні-наборів і закінчуючи великими комплектами.

Мармурові камені для SPA

Мармур – камінь, який є результатом перекристалізації вапняку. Ще в давні часи мармур вважали лікувальним і магічним каменем, який може позбавити людину від усіх недуг. У сучасному світі мармурові камені теж не втратили своєї значущості вони широко використовуються в області косметології і медицини.

Набір мармурових каменів невід’ємний елемент масажного салону або косметологічного кабінету. Мармур широко використовують для проведення масажу та інших процедур. Він має цілющі властивості, сприятливо впливає на стан внутрішніх органів, особливо на органи травлення. Застосування мармурових каменів поверне людині сон і спокій, позбавить від неспокою і нічних кошмарів. Мармур дуже ефективний у поєднанні з сеансом масажу – допомагає вилікувати радикуліт і хвороби судин. Він збагачує людину силою і приємними, позитивними емоціями.

 

МАРМУРОВІ та БАЗАЛЬТОВІ КАМЕНІ для SPA

можна придбати за телефонами

(067) 90-42-700 або у нашому  салоні

за адресою: м. Біла Церква, вул. 1-а Піщана, 178-а.

 

SPA ЯРМОЛА