Класичний масаж в Білій Церкві

Класичний масаж лікує від стресів, хвороб органів травлення та нервової системи, серцево-судинної системи та органів дихання, опорно-рухового апарату, виводить шлаки, покращує стан всього організму. 

Для запису на сеанс телефонуйте (067) 90-42-700.

Також можемо допомогти у виборі массажу!

Класичний массаж Тривалість Ціна
Спини, рук, голови, шиї, грудної клітки 60 хв. 300 грн
Спини 30 хв. 200 грн
Стопи 20 хв. 150 грн
Ноги, стопи 40 хв. 250 грн
Руки, кисті 15 хв. 150 грн
Комірцева зона 20 хв. 150 грн
Комірцева зона, голова, вуха 30 хв. 200 грн
Голова 15 хв. 100 грн
Загальний массаж (ноги, спина, шия, голова, руки, кисті) 45 хв. 250 грн
Ручний масаж все тіло 60хв 500грн

Класичний масаж захищає від стресу і дозволяє увійти в стан природного глибокого розслаблення, посилює тонус м’язів і поліпшує кровообіг. Покращуючи обмінні процеси в організмі і розщеплюючи жири, ручний масаж інтенсивно виводить шлаки.

Також класичний масаж допоможе полегшити стан при хворобах органів травлення та нервової системи, захворюваннях серцево-судинної системи та органів дихання, порушеннях опорно-рухового апарату. Класичний масаж прискорює відновлювальний процес після травм, а також при високої фізичної та розумової навантаженні.

Основні прийоми класичного масажу

Погладжування – прийом при якому рука масажиста ковзає по шкірі масажованого ділянки, не зрушуючи і не розтягуючи її. Погладжуванням починають і закінчують масаж. Також погладжування виконується в проміжках між іншими масажними прийомами.

Розтирання – при виконанні прийому рука масажиста зрушує шкіру і підлеглі тканини.

Розминання – сутність прийому полягає в захопленні, підведення, відтягуванні, віджиманні, стисненні та відпусканні тканин).

Вібрація – передача масуючим тканинам коливання різної сили і частоти.

Кожен з таких прийомів повторюється в основному по 4-5 разів.

Алгоритм виконання

На шкіру перед початком процедури наноситься спеціальне масло або масажний крем. Масаж виконується обережними рухами без сильного натиску і зрушування шкіри.

Руки масажиста під час виконання класичного масажу виконують руху погладжування, розминання, розтирання, вібрації і вичавлювання. Перші процедури за часом не тривалі, дозволяють шкірі звикнути до зовнішнього впливу.

Класичний масаж передбачає дотримання певної послідовності виконання. Спочатку масажні прийоми виконуються на великих ділянках тіла, потім на більш дрібних, пацієнт лежить на животі, і йому масажується спина, плечі, шия, поперек і верхня частина сідниць. Потім задня поверхня ніг і нижня частина сідниць. Після цього пацієнт перевертається на спину, йому виконують масаж живота, ніг і грудної клітини. Процедура закінчується масажем рук. Головний принцип проведення класичного масажу полягає в рухах, спрямованих до найближчих лімфатичних вузлів.

Курс становить 15-20 процедур з частотою проведення два рази на тиждень. Проводити його рекомендується 2-3 рази на рік.

Ручний масаж, на відміну від апаратного більш фізіологічний, він не збуджує нервову систему, а навпаки надає заспокійливу і розслаблюючу дію. Класичний масаж дозволяє поєднати приємне з корисним – відпочинок для душі і користь для шкіри і тіла в цілому.

Уже після перших сеансів ви зможете відчути значне поліпшення функцій шкіри і підвищення еластичності м’язів.

Rate article
SPA ЯРМОЛА