Апаратний масаж стоп в Білій Церкві

Електромасажер для ніг, у наш час, є повноцінною заміною сеансам ручного масажу. Класичний апаратний масаж допоможе впоратися з багатьма захворюваннями, понизити больові відчуття, стимулювати роботу імунної системи. У нашому спа-центрі відвідувачам доступний апаратний масаж стоп.

Ні для кого не секрет, що більшість людей в тій чи іншій мірі страждають від болю і тяжкості в ногах. Це і люди зайняті важкою фізичною працею, спортсмени, жінки, які так люблять високі каблуки і люди, що ведуть малорухомий спосіб життя та проводять багато часу за комп’ютером. З віком ця проблема істотно посилюється. На щастя, сьогодні вибір масажерів для ніг надзвичайно широкий, тому впоратись з болями в ногах ми можемо самі, не звертаючись по допомогу до масажистів.

Для запису на сеанс телефонуйте (067) 90-42-700.

Також можемо допомогти у виборі массажу!

Апаратний масаж стоп Тривалість Ціна
Релакс 10хв 50 грн
При “кісточках”, пяточних шпорах
для лімфодренажу
10хв. 60 грн
При простаті 10хв. 60 грн

Електронний нейростимулятор – сфера застосування

Наукові дослідження в області медицини допомогли винайти і успішно втілити в життя апарат, який за допомогою електричних імпульсів впливає на рефлекторні зони стопи людини. Нейростимулятор є медичним приладом для електричної чи іншої стимуляції центральної або периферичної нервової системи. Ці пристрої використовують для лікування хронічних больових симптомів і інших дисфункцій нервової системи. Електронний нейростимулятор успішно застосовується для зняття набряклості ніг, він усуває больові відчуття при захворюваннях суглобів, розтягуванні зв’язок, покращує м’язовий тонус і кровообіг при захворюванні цукровим діабетом. Цей апарат, окрім домашнього використання, давно і успішно застосовується в спортивній і реабілітаційній медицині. А також, як додатковий пристрій тренування м’язів в професійному спорті і фітнесі.

Лікувальний і профілактичний масаж

Масажер для стоп – це ефективний інструмент профілактики і лікування захворювань ніг і пов’язаних з ними больових симптомів. Регулярні апаратні процедури для ніг корисні як для опорно-рухового апарату, так і для м’яких тканин, кровообігу, шкіри і так далі. Секрет ефективності такого масажу в комплексній дії на організм, оскільки на стопах людини розташована безліч рефлекторних зон, дія на які допоможе позбавитися від багатьох захворювань і больових відчуттів.

Багато людей середнього і старшого віку, більшою чи меншою мірою відчувають періодичний дискомфорт і біль в ногах. Врешті-решт, ми усі проходимо через вікові зміни в організмі, але наслідки відчуваємо по-різному. Якщо ви не берегли ваші ніжки і не балували їх регулярним масажем, то болі в ногах почнуть відвідувати вас раніше, ніж ви чекали. Завжди легше попередити, ніж лікувати.

Апаратний масаж ніг значно покращує кровообіг і відтік лімфи, запобігає утворенню варикозних вузликів, знімає м’язове стомлення після фізичного навантаження і відчуття тяжкості.

Якщо біль в ногах дуже сильний і не проходить протягом декількох днів, то обов’язково зверніться до лікаря.

У будь-якому разі, використання масажера для ніг, правильне, збалансоване харчування, здоровий спосіб життя, регулярна гімнастика, плавання, комфортне взуття – допоможуть запобігти або ж успішно впоратися з болем в ногах, а також, в цілому, подарують гарний настрій і покращать якість життя.

Rate article
SPA ЯРМОЛА