Антицелюлітний масаж в Білій Церкві

Антицелюлітний масаж – це лікувальна процедура, яка впливає на основні механізми розвитку целюліту, є складовою більшості антицелюлітних програм і забезпечує левову частку їх ефективності.

Для запису на сеанс телефонуйте (067) 90-42-700.

Також можемо допомогти у виборі массажу!

Антицелюлітний масаж Тривалість Ціна
Апаратний всі зони (живіт, боки, стегна) до 60 хв. 300 грн
Апаратний локально до 40 хв. 200 грн
Апаратний масаж ніг до 40 хв. 200 грн
Ручний (живіт, стегна, боки) до 60 хв. 300 грн
Ручний локально до 40 хв. 200 грн

Механізм дії: целюліт – це захворювання (або стан), що характеризується зміною структури підшкірно-жирової клітковини, внаслідок порушення обмінних процесів і трофіки (живлення). Як і будь-яке інше захворювання, целюліт простіше попередити, ніж позбутися від нього. До причин розвитку целюліту можна віднести наступні: малорухливий спосіб життя, неправильне харчування, гормональні порушення, генетична схильність, стреси і т.д.  Антицелюлітний масаж забезпечує стимулюючий вплив на тканини, підсилює кровообіг, активізує лімфовідтік, покращує трофіку підшкірно-жирової клітковини, тим самим впливаючи на основні причини розвитку цього захворювання.

Антицелюлітний масаж проводиться в області живота, стегон, сідниць і сприяє моделюванню фігури, зменшення жирових відкладень. Зазвичай, курс займає від семи до п’ятнадцяти процедур, частота проведення яких – два рази на тиждень. В процесі сеансу масажу застосовують особливі гелі, масла і креми, які повинні підбиратися індивідуально. Їх призначення – посилити ефект процедур, розгладити, пом’якшити шкіру, допомогти вивести зайву рідину з організму, позбутися надлишків підшкірного жиру.

Rate article
SPA ЯРМОЛА